CHOCOLATE- czyli miłość do słodyczyNajwiększą radochą jest oczywiście rozwalanie co popadnie, spróbowanie nowych rzeczy hmmm... smakuje?? ... chyba TAK
Majka uwielbia smak czekolady. To są zdjęcia które zrobiłam dokładnie dzień po jej roczku, właśnie w tedy spróbowała pierwszy raz czekoladę. Jak widać na ostatnim zdjęciu od razu ją polubiła.
Oczywiście to zależy od mamy kiedy chcę podać swojemu dziecku pierwszy raz czekoladę. Uważam że smak słodkości w buzi nie jest niczym złym, oczywiście w umiarkowanych ilościach. Każde dziecko powinno go doświadczyć i poczuć tą nutkę przyjemności, dzieciństwa.

Owszem niektóre maluszki nie mogą jej jest z przyczyn zdrowotnych typu AZS czy też inne objawy skórne. W tedy zamiast czekolady są pyszne suszone owoce najlepiej z własnej plantacji. Jeśli nie macie takiej możliwości polecam jeździć w sezonie na targ i kupować w sprawdzonych źródłach. Można je także  zamrozić i mieć jakiś fajny deser w zimowych dniach. Jak widać nie tylko czekolada jest wspaniałą słodkością. W innych postach pokarze jak zrobić pyszny deser dla rocznego dzieciaczka właśnie z takich owoców, zapraszam.

Waszym zdaniem jak jest  naprawdę z  tą czekoladą? piszcie, komentujcie.

NA ZDJĘCIACH:

pompony wykonane ręcznie
literka M- kupiona na stronie społecznościowej
opaska z kokardką- strona dawanda.pl (dział dziecięcy)
sukienka -Little Tailor & Friends

... i oczywiście mufinka zrobiona własnoręcznie przez babcię i chrzestną

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Majuszkowe Love , Blogger