Majówkowo


 Nareszcie nadszedł taki dzień co cała rodzinka jest w komplecie i możemy się sobą nacieszyć, całą trójką. Maja jak wstała to od razu była radośniejsza jak zobaczyła  tatusia w domu. Zresztą przyznam szczerze że ja też byłam w lepszym nastroju, hmmm ... przyznam że lubię jak mój mężczyzna się krząta w domu i nie wie co ze sobą zrobić ;) ... ale oczywiście nie trwa to długo bo znając mnie zawsze znajdę mu "jakieś" wartościowe zajęcie, chociażby zabawa z Majką, a mamusia na spokojnie może zrobić w tym czasie śniadanko.
 Uwielbiam właśnie takie dni jak te które się już wcześniej zaplanuje i rzeczywiście te plany się spełniają. Takimi planami było wyjść  3go maja z domu i oderwanie się przez chwilę od rzeczywistości właśnie we trójkę. Spokojnie pośmiać się, porozmawiać a przy okazji porobić parę zdjęć. Naszym szczęściem jest las który nas dosłownie otacza i możemy to wszystko zrealizować. 
 
 
 Chciałabym przedstawić wam Majkowy "pojazd" który jest niezwłocznym elementem prawie każdej naszej dłuższej wyprawy do lasu. Przyznam szczerze że jest rewelacyjny. Przydaje się dosłownie wszędzie: w domu czy na zewnątrz.  Na takim etapie życia w jakim jest Majka, to rewelacyjny pomysł na spędzenie czasu, gdyż widzę jak bawi się z nim doskonale. Każdą zabawkę, lalkę, misie musi włożyć do wózeczka,  a ja jestem zachwycona widząc jak moje dziecko się rozwija z miesiąca na miesiąc.
Na początku sądziłam że taki wózek nie jest do końca stabilny. Widać zaryzykowałam i ... nie żałuję. Ma same zalety, nie to że jest ekologiczny wykonany z drewna to jeszcze jest ozdoba domu i rewelacyjnie sprawdza się w zabawach. Dodam że jak widać na zdjęciach, znajdują się tam zabawki ale czasem nawet moja Majka tam wchodzi (chodź odradzam tego w zupełności :)) tak go lubi.

 Ma bardzo dużo zabawek ale najbardziej lubi i z którymi się prawie w ogóle nie rozstaje to :
-  lalka z firmy MANGALA wykonana z przyjaznych materiałów dla dziecka, wszystkie elementy są starannie wykonane, własnoręcznie malowana. Zakupiłam na stronie www.dawanda.pl
- Kolejna to oczywiście SZCZENIACZEK UCZNIACZEK z firmy Fisher Price.
- wózek wykonany z ekologicznego drewna z firmy OKOLA zakupiłam na www.dawanda.plMając konto na INSTEGRAMIE dotarłam do pewnego konta poświęconego dzieciom zajmującego się licytacjami nowych rzeczy. Oto jedna z nich które wylicytowałam za o wiele mniejszą kwotę! Jeśli chcecie kupić je bezpośrednio (i nie tylko tą rzecz) zapraszam na stronę internetową którą znajdziecie poniżej.

-  Podkolanówki brązowe liski - www..babyandme.pl
-  Sukienka Young Demendion

 
 
 
 

 

                            A wy jak spędziliście majówkę, udała wam się pogoda? Jakie zabawki lubi najbardziej wasza pociecha?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Majuszkowe Love , Blogger