Lato z Little Sparkle

Jak ja lubię lato, zresztą Majka też. Nie mogłam się doczekać kiedy w końcu jej gołe stópki dotkną zielonej trawki i pomkną przed siebie. Jej szeroki uśmiech, jest oznaką tego, że uwielbia taką swobodę. Aby więcej takich dni jak właśnie ten, co jest bardzo ciepło, słonecznie i pogodnie.
Uwielbiam  się na nią patrzeć, jak tak mknie przed siebie, omijając każdą przeszkodę. Jeszcze tak nie dawno przewracała się na prostej drodze.
Umileniem lata jest oczywiście nasza ulubiona marka Little Sparkle , która daje nam piękny zestaw bloomer wraz z opaską pin up. Na takie dni jak właśnie chociażby ten, słoneczny i gorący to idealny komplet. Blommer wykonany z delikatnej bawełny, jest idealny dla  wrażliwej skóry dziecka. Po co dzidzia ma chodzić w samym pampersie, jak może taki oto piękny "gadżet" go ukryć. Po domu, na spacer, do miasta, idealne wszędzie! a dziecko? Dziecko czuję się swobodnie, i jakby tylko mogło na pewno by ci za to podziękowało, że może czuć się w upalnie dni rewelacyjnie. To jest ewidentne "must have" tego lata. Dodatkowo do pięknych majtasków jest opaska pin up, która idealnie się z nimi prezentuję. Dziewczynki z krótkimi włosami i mamusie, które ubierają swoje pociechy nie w róż,  często są mylone właśnie z chłopcami. Tak chociażby jest w moim przypadku ;). To taka oto np. opaska pin up już wyglądają dziewczęco. Delikatna, przewiewna idealnie komponuje się na główce małej "biegaczki". Ja wiem, że ten komplet będzie naszym ulubionym tego lata. Oczywiście Little Sparkle oferuje różne bloomersy i opaski pin up. Od maluszków do starszaków, od wyboru do koloru.  Wystarczy zapytać, a przemiła Pani, wam na pewno doradzi i zaoferuje najlepszą dla was ofertę. Polecamy serdecznie.
Jest lato, sprawdźcie swoim pociechom idealne swobodne wakacje. Bo przecież co nie sprawia większej frajdy jak chodzenie na "golasa"? ;)


W kolejnych wpisach reszta produktów marki Little Sparkle, bo warto prezentować to co nasze Polskie i to w 100%. Bo "Made in Poland" jest NAJLEPSZE !!!
Maja:

Bloomer i opaska pin up - Little Sparkle

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Majuszkowe Love , Blogger